Kategorie

Strona główna

Piły jezdne do betonu

Subcategories

Aktywne filtry

 • Piła do asfaltu Belle Guardian 350

  5 500,00 zł

  Przecinarka Guardian 350 marki Altrad Belle ze względu na niewielką wagę, zwartą budowę i dużą prędkość cięcia jest doskonałym urządzeniem do wszelkich remontów dróg i posadzek wymagających cięcia płyt betonowych lub nawierzchni asfaltowych. Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi wody modele te są całkowicie niezależne od innego sprzętu, są więc bardzo praktyczne do prac w odizolowanym terenie.

 • Piła do asfaltu Belle Guardian 400

  6 900,00 zł

  Przecinarka Guardian 400 marki Altrad Belle ze względu na niewielką wagę, zwartą budowę i dużą prędkość cięcia jest doskonałym urządzeniem do wszelkich remontów dróg i posadzek wymagających cięcia płyt betonowych lub nawierzchni asfaltowych. Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi wody modele te są całkowicie niezależne od innego sprzętu, są więc bardzo praktyczne do prac w odizolowanym terenie.

 • Piła do asfaltu i betonu Belle Guardian 500

  8 600,00 zł

  Przecinarka Guardian 500 marki Altrad Belle ze względu na niewielką wagę, zwartą budowę i dużą prędkość cięcia jest doskonałym urządzeniem do wszelkich remontów dróg i posadzek wymagających cięcia płyt betonowych lub nawierzchni asfaltowych. Dzięki wyjmowanemu zbiornikowi wody modele te są całkowicie niezależne od innego sprzętu, są więc bardzo praktyczne do prac w odizolowanym terenie.