Kategorie

Strona główna

Marki

 • BDM

  BDM

  BDM-BIS S.C. jest firmą działającą od 1994 roku na polskim rynku producentów narzędzi budowlanych. Przez lata dopracowywała profil i techniki produkcji, aby obecnie projektować i wytwarzać najwyższej jakości narzędzia pomiarowe. Nasze poziomnice i łaty murarskie charakteryzują sią doskonałą jakością i precyzją pomiaru.

 • Belle Altrad

  Belle Altrad

  Altrad Poland S.A. (do 2000 r. znany jako Spomasz Białystok S.A.) wchodzi w skład francuskiej grupy Altrad, założonej w 1985 roku. Firma posiada szeroką gamę produktów w swojej ofercie. Główną działalnością firmy jest produkcja betoniarek oraz dystrybucja lekkich maszyn budowlanych produkowanych w zakładach w Anglii.

 • ENAR

  ENAR

  ENARCO to hiszpańska firma zajmująca się produkcją lekkich maszyn dla budownictwa. Od momentu powstania w 1964 r., stała się wiodącą firmą w branży, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, eksportującą i tworzącą sieci handlowe na 5 kontynentach, z oddziałami we Francji, Meksyku, Polsce i Chinach. 

 • KRAFTTOOL

  KRAFTTOOL

  Profesjonalne narzędzia amerykańskiej firmy KRAFT TOOL Co. Pace ręczne do obróbki betonu, kielnie murarskie, łaty do wygładzania betonu.

 • MIMAL

  MIMAL

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe MIMAL rozpoczęło swoją działalność w październiku 1993 roku, w oparciu o polski kapitał prywatny. Powstanie firmy było efektem restrukturyzacji Zakładu Z-3 w Lęborku należącego do Zakładów ”ZWAR” z siedzibą w Warszawie. Obecnie PPU MIMAL zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnego sprzętu i narzędzi brukarskich oraz lekkich maszyn budowlanych.